(platí pro Kolín i Poděbrady)

Oblečení pro dívky: na běžné lekce jsou vhodné kratší šaty nebo sukně s halenkou, nutné jsou punčochy a společenská obuv na podpatku – obuv doporučujeme jen na tak vysokém podpatku, na které jsou dívky zvyklé a tudíž v nich vydrží minimálně dvě hodiny tančit! Nejvhodnější je samozřejmě specializovaná taneční obuv, která je speciálně vyměkčená a přizpůsobená pro tanec. Na prodloužené a věneček dlouhé plesové šaty (prodloužená a věneček jsou vlastně simulacemi plesu). Nedoporučujeme však „obruče“ do sukní, protože v nich téměř není možné tančit.

Oblečení pro chlapce: na běžné lekce společenský oblek=černý nebo tmavě modrý (kompletní-nestačí tedy vestička, je nutné sako), košile s dlouhým rukávem a kravata nebo motýlek. Doporučujeme rukavičky (pro dámy je tanec s pánem v rukavičkách mnohem příjemnější!) Ale nejsou povinné. Společenská obuv (zavazovací černé společenské boty)-nejvhodnější je opět specializovaná taneční obuv.

Oblečení pro doprovod: na běžné lekce společenské oblečení (u dam je možný i kalhotový kostým, u pánů oblek s kravatou nebo motýlkem), na prodlouženou dámy společenské šaty, pánové společenský oblek s kravatou nebo motýlkem.

Na první lekci proběhne ještě přednáška na téma „oblečení do tanečních“, takže striktně ho budeme vyžadovat až od druhé lekce.

Účastníci kurzu nemohou během výuky používat mobilní telefon ani tablet! K tomuto jsou určeny přestávky 🙂

Účastníci kurzu musí mít s sebou průkaz účastníka, který obdrželi při placení kurzovného. Ti, kteří si zakoupili gardenku pro doprovod, musí mít s sebou tuto gardenku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat nebo za námi zajít o přestávce přímo v tanečních..

Těšíme se v pátek v Kolíně a v neděli v Poděbradech naviděnou 🙂

Zaplacením kurzovného vyjadřuje účastník souhlas s řádem tanečních kurzů DUENDE, prosíme tedy o jeho přečtení.