Aktuální hygienická opatření umožňující průběh tanečních (upozorňujeme však, že opatření se mohou změnit. Každou změnu ihned aktualizujeme na této stránce. Před odchodem do tanečních se tedy zde prosím ještě ujistěte, zda se opatření nezměnila)::

Pro vstup do tanečních je třeba splnit jednu z následujících podmínek:

 • doložit čestným prohlášením zákonného zástupce nebo potvrzením školy absolvování testu při screeningovém testování ve školách na začátku září, takový test má platnost 72 hod.
 • doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin
 • doložit potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce
 • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
 • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce
 • doložit aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní
 • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (je tedy možné si s sebou přinést vlastní test, provést ho na místě a následně podepsat čestné prohlášení, že jste si test provedli. Toto prohlášení je jednorázové a má platnost pouze pro daný večer tanečních)

Nošení roušek (do 15let) a respirátorů (od 15let):

 • je třeba přijít do tanečních se zakrytými ústy a nosem a a pobývat takto ve společných částech kulturního domu (na chodbách a toaletách)
 • při tanci můžeme roušky nebo respirátory sundat
 • při konzumaci nápojů zakoupených na baru je také možné roušky nebo respirátory sundat

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsme u chlapců zůstali u povinného nošení bílých rukaviček při tanci.

U vstupu do tanečních prosím použijte připravenou dezinfekci na ruce.

Přijďte prosím s dostatečným časovým předstihem tak, aby se netvořily zbytečné fronty a abychom začali včas. My pro Vás budeme u vstupu připraveni od 18:15.


Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež
„Taneční 2020: 10. 9. – 10. 12. 2021 KOLÍN“

Taneční pro mládež probíhají v Městském společenském domě Kolín (Zámecká 109, Kolín 1) a to každý pátek od 19:00hod.

ORGANIZACE KURZU:

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

 • standardní tance – valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
 • latinskoamerické tance – samba, cha-cha, rumba, jive
 • další – polka, salsa, bachata, flamenco, charleston…

Rozpis lekcí: 10x běžná lekce, 3x prodloužená (8.10., 5.11., 26.11. – Mikulášská), 1x věneček

3.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

Závěrečný Věneček 10.12. 2021

Organizace lekcí: běžná lekce-2×60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3×60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4×60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 3.500,-Kč za účastníka; 700,-Kč za gardenku pro doprovod (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

Cena vstupenek pro diváky bez gardenek: na běžnou výukovou lekci 80,-Kč; na první dvě prodloužené 120,-Kč; na Mikulášskou prodlouženou 150,-Kč; na věneček 200,-Kč/sezení a 160,-Kč/stání