Taneční v Kolíně mají již zcela zaplněnou kapacitu. Přijímáme ale přihlášky do tzv. „pořadníku“ na email info@duendekolin.cz. Ve chvíli, kdy někdo nezaplatí kurzovné nebo se z kurzu odhlásí, tak vás ihned do kurzu zařadíme a pošleme na váš email potřebné informace.

Kdo se přihlásil na stránce shop.duendekolin.cz , má rezervované místo v kurzu. Kurzovné je potřeba uhradit do 15.2.2020.

Po zaplacení kurzovného Vám pošleme doklad o provedení platby a připravíme průkaz účastníka kurzu a gardenku pro doprovod (pokud si ji zakoupíte). Tyto průkazy a gardenky budou připraveny k vyzvednutí na recepci taneční akademie Duende (Královská cesta 292, Kolín 3) v těchto dnech a časech: 20.1. 2020 17:00-19:00hod. A 20.2.2020 16:00-18:00hod.

Pokud se chcete po rezervaci kurzu z jakéhokoliv důvodu odhlásit, napište nám na adresu info@duendekolin.cz a my Vaší rezervaci zrušíme. Pokud se potřebujete z již zaplaceného kurzu odhlásit, napište nám také na info@duendekolin.cz. Odhlásit se můžete pouze před zahájením kurzu a storno poplatek činí 30% z celkové zaplacené částky. Po zahájení kurzu už není možné se odhlásit, ale pokud k této situaci u Vás dojde, neváhejte nás kontaktovat a společně se pokusíme Vaši situaci vyřešit..