logo

 

PRO VAŠI PŘEDSTAVU SI MŮŽETE SHLÉDNOUT KRÁTKÝ SESTŘIH Z NAŠICH TANEČNÍCH: ZDE 

číslo b.ú. 94 - 1041590267/0100

 TANEČNÍ PODZIM 2017 - PODĚBRADY

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež 

„Taneční 2017: 3.9.-17.12.2017“ PODĚBRADY

Taneční pro mládež opět v Poděbradech! Budou probíhat přímo na kolonádě - v kongresovém centru Lázeňská kolonáda (nám. T.G. Masaryka, Poděbrady III) a to každou neděli od 17:00hod.

Přihlásit se můžete v rubrice "PŘIHLÁŠKY" ("ZÁKLADNÍ TANEČNÍ PODĚBRADY PODZIM 2017"). Po tomto přihlášení máte rezervované místo v kurzu. Přihláška je však závazná až po zaplacení kurzovného. Termíny placení kurzovného jsou 4.12.2016 a 18.12. 2016 14:30-16:00hod. na kolonádě v kongresovém centru. Zde bude možné zakoupit i gardenky pro doprovod. Je také možné zde složit pouze zálohu ve výši 1500,-kč a doplatek kurzovného uhradit na účet do konce února 2017. 

Přijímáme pouze taneční páry. Chlapci i dívky se mohou hlásit i samostatně, a my je dáme do pořadníku s tím, že když pro ně seženeme partnerku či partnera, dáme hned vědět, že mohou přijít zaplatit kurzovné. Přihlášku tedy vyplňuje každý zvlášť, ale k placení kurzovného je nutné přijít v páru! Přihlášení v páru neznamená, že pár bude spolu tančit celé taneční, ale je to pouze proto, aby byl vyrovnaný poměr chlapců i dívek, a aby tudíž mohli všichni stále tančit a nikdo nemusel čekat. Upozorňujeme však, že není možné jakýmkoliv způsobem donutit kurzisty, aby vždy přišli všichni, takže je pravděpodobné, že na většině lekcí bude více děvčat nebo více chlapců. Toto řešíme našimi asistentkami a asistenty, kteří tančí s přebývajícími chlapci nebo děvčaty.

ORGANIZACE KURZU:

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

 • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
 • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
 • další - polka, salsa, bachata, flamenco, charleston…

Rozpis lekcí: 12x běžná lekce, 3x prodloužená (8.10., 12.11., 3.12.-Mikulášská),

10.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

 Závěrečný Věneček 17.12. 2017

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 2500,-Kč za účastníka; 600,-Kč za gardenku (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

 

TANEČNÍ PODZIM 2017 - KOLÍN 

 UPOZORNĚNÍ!!

  Kurz základních tanečních v KOLÍNĚ-podzim 2017- je zcela naplněn...

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež - „Taneční Kolín 2017: 1.9.-15.12.2017“ 

Kurz tance a společenské výchovy pro mládež se koná v Městském Kulturním domě (Zámecká 109, Kolín 2) na podzim 2017- každý pátek od 19.00hod. 

Přihlásit se můžete v rubrice "PŘIHLÁŠKY" ("ZÁKLADNÍ TANEČNÍ KOLÍN PODZIM" 2017). Po tomto přihlášení máte rezervované místo v kurzu. Přihláška je však závazná až po zaplacení kurzovného. Termíny placení kurzovného, kdy dostanete průkaz účastníka a případně můžete zakoupit gardenky pro doprovod, jsou následující: 20.1., 27.1., 17.2. a 24.2. vždy v čase 16:30-18:30hod. v naší taneční akademii na adrese Královská cesta 292, Kolín 3. 

Přijímáme pouze taneční páry. Chlapci i dívky se mohou hlásit i samostatně, a my je dáme do pořadníku s tím, že když pro ně seženeme partnerku či partnera, dáme hned vědět, že mohou přijít zaplatit kurzovné. Přihlášku vyplníte každý zvlášť, ale k placení kurzovného je nutné přijít v páru! Přihlášení v páru neznamená, že pár bude spolu tančit celé taneční, ale je to pouze proto, aby byl vyrovnaný poměr chlapců i dívek, a aby tudíž mohli všichni stále tančit a nikdo nemusel čekat. Upozorňujeme však, že není možné jakýmkoliv způsobem donutit kurzisty, aby vždy přišli všichni, takže je pravděpodobné, že na většině lekcí bude více děvčat nebo více chlapců. Toto řešíme našimi asistentkami a asistenty, kteří tančí s přebývajícími chlapci nebo děvčaty.

ORGANIZACE KURZU

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

 • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
 • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
 • další - polka, salsa, bachata, flamenco…

Rozpis lekcí: 12x běžná lekce, 3x prodloužená (6.10., 10.11., 1.12.-Mikulášská),  8.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

a závěrečný věneček 15.12.2017 

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 1990,-Kč za účastníka; 500,-Kč za gardenku (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

 

Informace pro účastníky tanečních (platí pro Kolín i Poděbrady)

Oblečení pro dívky: na běžné lekce jsou vhodné kratší šaty nebo sukně s halenkou, nutné jsou punčochy a společenská obuv na podpatku - obuv doporučujeme jen na tak vysokém podpatku, na které jsou dívky zvyklé a tudíž v nich vydrží minimálně dvě hodiny tančit! Nejvhodnější je samozřejmě specializovaná taneční obuv, která je speciálně vyměkčená a přizpůsobená pro tanec. Na prodloužené a věneček dlouhé plesové šaty (prodloužená a věneček jsou vlastně simulacemi plesu). Nedoporučujeme však "obruče" do sukní, protože v nich téměř není možné tančit.

Oblečení pro chlapce: na běžné lekce oblek (kompletní-nestačí tedy vestička, je nutné sako), košile s dlouhým rukávem a kravata nebo motýlek. Doporučujeme rukavičky (pro dámy je tanec s pánem v rukavičkách mnohem příjemnější!) Ale nejsou povinné. Společenská obuv-nejvhodnější je opět specializovaná taneční obuv.

Oblečení pro doprovod: na běžné lekce společenské oblečení (u dam je možný i kalhotový kostým, u pánů tolerujeme i košili s vestičkou ale doporučujeme oblek, který vyžadujeme u kurzistů-abychom šli dětem příkladem!), na prodlouženou dámy společenské šaty, pánové kompletní oblek.

Na první lekci proběhne ještě přednáška na téma "oblečení do tanečních", takže striktně ho budeme vyžadovat až od druhé lekce.

Účastníci kurzu nemohou během výuky používat mobilní telefon ani tablet! 

K tomuto jsou určeny přestávky:-) 

Účastníci kurzu musí mít s sebou průkaz účastníka, který obdrželi při placení kurzovného. Ti, kteří si zakoupili gardenku pro doprovod, musí mít s sebou tuto gardenku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat nebo za námi zajít o přestávce přímo v tanečních..

Těšíme se v pátek v Kolíně, v neděli v Poděbradech a v úterý v Nymburce naviděnou:-)

Zaplacením kurzovného vyjadřuje účastník souhlas s řádem tanečních kurzů DUENDE, prosíme tedy o jeho přečtení-viz.níže.

ŘÁD TANEČNÍCH KURZŮ DUENDE 

1. Po zaplacení kurzovného je přihláška do kurzu závazná. Odhlásit se je možné pouze před zahájením kurzů, stornovací poplatek je 30% z kurzovného. Při zrušení účasti účastníkem kurzu v průběhu kurzů, i z vážných důvodů, nemůžeme kurzovné vracet. Obraťte se však, prosím, v každém případě na nás, zda Vám v tomto případě nemůžeme individuálně nabídnout jiné řešení.

2. Podepsáním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Tanečnímu studiu DUENDE k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to písemnou formou na adresu tanečního studia DUENDE. Údaje klientů neposkytujeme třetím osobám.

3. Předpokládáme řádnou docházku, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

4. Změna časového rozvrhu je vyhrazena.

5. Průkazka účastníka kurzu je dokladem opravňujícím k návštěvě kurzů. Při každé návštěvě lekce účastník předkládá průkazku k zaznamenání účasti. Průkazka je vydána účastníkovi při placení kurzovného. V případě ztráty požádá účastník kurzu o vydání duplikátu na recepci tanečního studia DUENDE. Vystavení duplikátu průkazky je zpoplatněno (100Kč).

6. V kurzech pro mládež není možné odcházet v průběhu výuky. Pokud je z jakéhokoliv důvodu nutný předčasný odchod účastníka kurzu, prosíme rodiče o krátké ústní či písemné sdělení (důvod není třeba uvádět) před danou lekcí.

7. V průběhu běžné lekce nesmí na sále tančit nikdo jiný, než účastníci kurzu, kteří mají zaplaceno řádné kurzovné. Pokud zjistíme, že na sále tančí někdo, kdo nezaplatil kurzovné, tato osoba bude vyvedena a nebude na běžné lekce vpuštěna do budovy ani jako divák. V průběhu prodloužených a věnečku mohou tančit i doprovázející osoby a diváci, ale vždy až po pokynu tanečních mistrů.

8. Doprovázející osoby se prokazují při vstupu buď průkazem pro garde (zakoupeném při placení kurzu) nebo zaplatí jednorázové vstupné. Průkaz pro garde je platný na všechny běžné lekce a na prodloužené, na věneček ne, tam je nutné zakoupit si vstupenku. Vystavení duplikátu gardenky je také zpoplatněno (100 Kč).

9. Společenské oblečení pro účastníky kurzu a pro návštěvníky je zásadní podmínkou závaznou pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit pravidelné hodiny. V případě pochybností ohledně oblečení je závazný názor asistentů u vchodu, kteří jsou k tomuto pověřeni tanečními mistry. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel (vyjma dámské kabelky) slouží šatna.

10. Obecná společenská pravidla a pokyny vyučujícího a jeho asistentů jsou pro účastníky kurzu a jejich hosty závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenským zvyklostem může vyučující účastníka (nebo doprovod) z kurzu bez náhrady vyloučit.

11. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů účastníků v průběhu výuky na jakékoliv nosiče není možné bez souhlasu vyučujícího před zahájením lekce. Aby nebyla rušena výuka, prosíme omezit tuto aktivitu na první lekci, na prodloužené a věneček. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů vyučujících není možné bez jejich předchozího souhlasu.

12. V průběhu výuky není vhodné v sále používat mobilní telefony.

13. V průběhu kurzů je v celém kulturním domě zakázáno kouření.

14. Konzumace alkoholických nápojů účastníky kurzu není dovolena. Věk účastníka není v tomto případě rozhodující. Dospělý doprovod může konzumovat pivo či víno, které je možno zakoupit v baru v předsálí. Tvrdé alkoholické nápoje nejsou dovoleny. Není možné donášet do sálů a přilehlých prostor jakékoliv vlastní nápoje a jiné poživatiny. Osoby v podnapilém stavu nebudou vpuštěny nebo budou vyvedeny z budovy.

15. Přihlášením do kurzů účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečních kurzů seznámil a souhlasí s ním.

Platí od: 1. 9.2011

 

 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ:)

TANEČNÍ PODZIM 2016 - PODĚBRADY

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež - „Taneční 2016: 4.9.-18.12.2016“ PODĚBRADY

Taneční pro mládež opět v Poděbradech! Budou probíhat přímo na kolonádě - v kongresovém centru Lázeňská kolonáda (nám. T.G. Masaryka, Poděbrady III) a to každou neděli od 17:00hod.

Přihlásit se můžete v rubrice "PŘIHLÁŠKY" ("Taneční Poděbrady-podzim 2016"). Po tomto přihlášení máte rezervované místo v kurzu. Přihláška je však závazná až po zaplacení kurzovného. Termín placení kurzovného je 20.12. 15:00-16:00hod. na kolonádě v kongresovém centru. Přijímáme pouze taneční páry nebo samotné chlapce. Přihlášku vyplníte každý zvlášť, ale k placení kurzovného je nutné přijít v páru! Samotné partnerky se mohou také přihlásit a ve chvíli, kdy se přihlásí samotný chlapec, dáme je do pomyslného páru a partnerce dáme vědět, že může přijít zaplatit kurzovné. Přihlášení v páru neznamená, že pár bude spolu tančit celé taneční, ale je to pouze proto, aby byl vyrovnaný poměr chlapců i dívek, a aby tudíž mohli všichni stále tančit a nikdo nemusel čekat. Upozorňujeme však, že není možné jakýmkoliv způsobem donutit kurzisty, aby vždy přisly všichni, takže je pravděpodobné, že na většině lekcí bude více děvčat nebo více chlapců. Toto řešíme našimi asistentkami a asistenty, kteří tančí s přebývajícími chlapci nebo děvčaty.

ORGANIZACE KURZU:

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

 • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
 • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
 • další - polka, salsa, bachata, flamenco, charleston…

Rozpis lekcí: 12x běžná lekce, 3x prodloužená (9.10., 13.11., 4.12.-Mikulášská),

11.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

a závěrečný věneček 18.12. 2016

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 2500,-Kč za účastníka; 600,-Kč za gardenku (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

 

KOLÍN 

Základní kurzy tance a společenské výchovy pro mládež - „Taneční Kolín 2016: 2.9.-16.12.2016“ 

Kurz tance a společenské výchovy pro mládež se koná v Městském Kulturním domě (Zámecká 109, Kolín 2) na podzim 2016- každý pátek od 19.00hod. 

Přihlásit se můžete v rubrice "PŘIHLÁŠKY" ("Taneční Kolín-podzim 2016). Po tomto přihlášení máte rezervované místo v kurzu. Přihláška je však závazná až po zaplacení kurzovného. Termíny placení kurzovného, kdy dostanete průkaz účastníka a případně můžete zakoupit gardenky pro doprovod, jsou následující: 22.1., 29.1., 19.2. a 26.2. vždy v čase 16:30-18:30hod. v naší taneční akademii na adrese Královská cesta 292,Kolín 3. Přijímáme pouze taneční páry nebo samotné dívky. Přihlášku vyplníte každý zvlášť, ale k placení kurzovného je nutné přijít v páru! Přihlášení v páru neznamená, že pár bude spolu tančit celé taneční, ale je to pouze proto, aby byl vyrovnaný poměr chlapců i dívek, a aby tudíž mohli všichni stále tančit a nikdo nemusel čekat. Upozorňujeme však, že není možné jakýmkoliv způsobem donutit kurzisty, aby vždy přisly všichni, takže je pravděpodobné, že na většině lekcí bude více děvčat nebo více chlapců. Toto řešíme našimi asistentkami a asistenty, kteří tančí s přebývajícími chlapci nebo děvčaty.

ORGANIZACE KURZU

Hlavními lektory kurzu jsou Eduard Zubák (mistr ČR profesionálů v latinskoamerických tancích a finalista mistrovství ČR v deseti tancích) a jeho manželka Hana Zubáková.

Náplň kurzu:

 • standardní tance - valčík, tango, waltz, americký foxtrot, quickstep
 • latinskoamerické tance - samba, cha-cha, rumba, jive
 • další - polka, salsa, bachata, flamenco…

Rozpis lekcí: 12x běžná lekce, 3x prodloužená (7.10., 11.11., 2.12.-Mikulášská),  9.12. proběhne nácvik na věneček-nutná účast všech kurzistů!

a závěrečný věneček 16.12.2016 

Organizace lekcí: běžná lekce-2x60 minut s 10-ti minutovou přestávkou, prodloužená 3x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami, věneček 4x60 minut s 15-ti minutovými přestávkami

Cena: 1990,-Kč za účastníka; 500,-Kč za gardenku (gardenky platí na všechny běžné lekce a prodloužené, na věneček neplatí, tam je nutné zakoupit si vstupenku).

PRO VAŠI PŘEDSTAVU SI MŮŽETE SHLÉDNOUT KRÁTKÝ SESTŘIH Z NAŠICH TANEČNÍCH: ZDE 

Informace pro účastníky tanečních (platí pro Kolín i Poděbrady)

Oblečení pro dívky: na běžné lekce jsou vhodné kratší šaty nebo sukně s halenkou, nutné jsou punčochy a společenská obuv na podpatku - obuv doporučujeme jen na tak vysokém podpatku, na které jsou dívky zvyklé a tudíž v nich vydrží minimálně dvě hodiny tančit! Nejvhodnější je samozřejmě specializovaná taneční obuv, která je speciálně vyměkčená a přizpůsobená pro tanec. Na prodloužené a věneček dlouhé plesové šaty (prodloužená a věneček jsou vlastně simulacemi plesu). Nedoporučujeme však "obruče" do sukní, protože v nich téměř není možné tančit.

Oblečení pro chlapce: na běžné lekce oblek (kompletní-nestačí tedy vestička, je nutné sako), košile s dlouhým rukávem a kravata nebo motýlek. Doporučujeme rukavičky (pro dámy je tanec s pánem v rukavičkách mnohem příjemnější!) Ale nejsou povinné. Společenská obuv-nejvhodnější je opět specializovaná taneční obuv.

Oblečení pro doprovod: na běžné lekce společenské oblečení (u dam je možný i kalhotový kostým, u pánů tolerujeme i košili s vestičkou ale doporučujeme oblek, který vyžadujeme u kurzistů-abychom šli dětem příkladem!), na prodlouženou dámy společenské šaty, pánové kompletní oblek.

Na první lekci proběhne ještě přednáška na téma "oblečení do tanečních", takže striktně ho budeme vyžadovat až od druhé lekce.

Účastníci kurzu nemohou během výuky používat mobilní telefon ani tablet! K tomuto jsou určeny přestávky:-) 

Účastníci kurzu musí mít s sebou průkaz účastníka, který obdrželi při placení kurzovného. Ti, kteří si zakoupili gardenku pro doprovod, musí mít s sebou tuto gardenku.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat nebo za námi zajít o přestávce přímo v tanečních..

Těšíme se v pátek v Kolíně a v neděli v Poděbradech naviděnou:-)

Zaplacením kurzovného vyjadřuje účastník souhlas s řádem tanečních kurzů DUENDE, prosíme tedy o jeho přečtení-viz.níže.

ŘÁD TANEČNÍCH KURZŮ DUENDE 

1. Po zaplacení kurzovného je přihláška do kurzu závazná. Odhlásit se je možné pouze před zahájením kurzů, stornovací poplatek je 30% z kurzovného. Při zrušení účasti účastníkem kurzu v průběhu kurzů, i z vážných důvodů, nemůžeme kurzovné vracet. Obraťte se však, prosím, v každém případě na nás, zda Vám v tomto případě nemůžeme individuálně nabídnout jiné řešení.

2. Podepsáním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Tanečnímu studiu DUENDE k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to písemnou formou na adresu tanečního studia DUENDE. Údaje klientů neposkytujeme třetím osobám.

3. Předpokládáme řádnou docházku, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

4. Změna časového rozvrhu je vyhrazena.

5. Průkazka účastníka kurzu je dokladem opravňujícím k návštěvě kurzů. Při každé návštěvě lekce účastník předkládá průkazku k zaznamenání účasti. Průkazka je vydána účastníkovi při placení kurzovného. V případě ztráty požádá účastník kurzu o vydání duplikátu na recepci tanečního studia DUENDE. Vystavení duplikátu průkazky je zpoplatněno (100Kč).

6. V kurzech pro mládež není možné odcházet v průběhu výuky. Pokud je z jakéhokoliv důvodu nutný předčasný odchod účastníka kurzu, prosíme rodiče o krátké ústní či písemné sdělení (důvod není třeba uvádět) před danou lekcí.

7. V průběhu běžné lekce nesmí na sále tančit nikdo jiný, než účastníci kurzu, kteří mají zaplaceno řádné kurzovné. Pokud zjistíme, že na sále tančí někdo, kdo nezaplatil kurzovné, tato osoba bude vyvedena a nebude na běžné lekce vpuštěna do budovy ani jako divák. V průběhu prodloužených a věnečku mohou tančit i doprovázející osoby a diváci, ale vždy až po pokynu tanečních mistrů.

8. Doprovázející osoby se prokazují při vstupu buď průkazem pro garde (zakoupeném při placení kurzu) nebo zaplatí jednorázové vstupné. Průkaz pro garde je platný na všechny běžné lekce a na prodloužené, na věneček ne, tam je nutné zakoupit si vstupenku. Vystavení duplikátu gardenky je také zpoplatněno (100 Kč).

9. Společenské oblečení pro účastníky kurzu a pro návštěvníky je zásadní podmínkou závaznou pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit pravidelné hodiny. V případě pochybností ohledně oblečení je závazný názor asistentů u vchodu, kteří jsou k tomuto pověřeni tanečními mistry. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel (vyjma dámské kabelky) slouží šatna.

10. Obecná společenská pravidla a pokyny vyučujícího a jeho asistentů jsou pro účastníky kurzu a jejich hosty závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenským zvyklostem může vyučující účastníka (nebo doprovod) z kurzu bez náhrady vyloučit.

11. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů účastníků v průběhu výuky na jakékoliv nosiče není možné bez souhlasu vyučujícího před zahájením lekce. Aby nebyla rušena výuka, prosíme omezit tuto aktivitu na první lekci, na prodloužené a věneček. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů vyučujících není možné bez jejich předchozího souhlasu.

12. V průběhu výuky není vhodné v sále používat mobilní telefony.

13. V průběhu kurzů je v celém kulturním domě zakázáno kouření.

14. Konzumace alkoholických nápojů účastníky kurzu není dovolena. Věk účastníka není v tomto případě rozhodující. Dospělý doprovod může konzumovat pivo či víno, které je možno zakoupit v baru v předsálí. Tvrdé alkoholické nápoje nejsou dovoleny. Není možné donášet do sálů a přilehlých prostor jakékoliv vlastní nápoje a jiné poživatiny. Osoby v podnapilém stavu nebudou vpuštěny nebo budou vyvedeny z budovy.

15. Přihlášením do kurzů účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečních kurzů seznámil a souhlasí s ním.

Platí od: 1. 9.2011

 

bottom